The Cloverfield Paradox
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 424 Görüntülenme

The Cloverfield Paradox

Bir grup bilim insanı evrende yeni bir enerji kaynağı bulabilmek için uzayda çalışmalar gerçekleştirmektedir. Uzay istasyonu içerisinde "tanrı parçacığı" Higgs bozonunu keşfetmek isteyen bilim insanları yanlışlıkla korkunç bir gücü serbest bırakacaktır. Serbest bıraktıkları güç, uzay istasyonundaki her insanın hayatını tehlikeye atmaya başlayacaktır. Fakat yaşanan olaylar sadece gelecekte olacakların habercisidir.
Film Hakkında
Dünyanın geleceği tehlike altındadır. Enerji kaynakları yavaş yavaş tükenmeye başlamaktadır. Enerji kaynaklarının tükenmesi açlığın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kaynaklar için büyük ülkeler arasında savaş başlayacaktır. İnsanlığın tek umudu ise uzay istasyonundaki bir avuç bilim insanındadır. Farklı ülkelerden bir araya gelmiş olan bu ekip bir çeşit parçacık hızlandırıcı deneyi gerçekleştirerek sınırsız bir enerji kaynağı üretmek isteyecektir. Ancak bilim adamları uyumlu çalışmamaktadır. Dünyadaki uluslararası gerilim bu ekibi de büyük bir şekilde etkilemektedir. Sizde Cloverfield Paradoksu hd izlemek için ücretsiz şekilde internet adresimizi kullanabilirsiniz.
Enerji kaynağını arayan ekip için işler yolunda gitmemektedir. İstasyon içerisinde bir gariplik bulunmaktadır. Sistemler arıza veriyor, fizik kuralları alt üst olmaktadır. Ekip bir taraftan yaşam savaşı veriyorken bir yandan da kendi evrenine dönmeye çalışacaktır.
Netflix ve Paramount işbirliğinde çekimleri yapılmış olan film Cloverfield Paradoksu full izlemek burayı ziyaret edebilirsiniz. Cloverfield serisinin üçüncü filmi seriden bağımsız şekilde çekilmiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Cloverfield Paradox

  Yayın Tarihi:

  04 Şubat 2018

  Senaryo:

  Oren Uziel, Doug Jung, Oren Uziel

  Resimler

  "The Cloverfield Paradox" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  hd film izle Full hd tek parça film full hd sansürsüz film izle