Sessiz Bir Yer
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
494 Görüntülenme

Sessiz Bir Yer

Yabancı gerilim, fantastik ve korku tarzındaki Sessiz Bir Yer izlenmesi önerilen yabancı korku filmlerinden bir tanesi konumundadır. Sitemizde sorunsuz ve kaliteli bir şekilde Sessiz Bir Yer hd izle seçeneğiyle beraber izleyebileceğiniz bir filmdir
Filmin konusu ise; 2 çocukları olan gizemli bir aile, herkesten uzak ve kendilerinden başka hiç kimsenin yaşamadığı bir kırsalda sakin bir şekilde hayatlarını devam ettirmektedirler. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de evde ne suretle olsun ses çıkarmamakta ve asla konuşmamaktadırlar, işaret dili ile birbirleri ile iletişim kurmaktadırlar. Ancak bunun sebebi ailenin konuşamıyor olması değildir. Aile herhangi bir ses çıkaracak her türlü adımdan ve her türlü hareketten uzak durmaya çalışmaktadırlar. Çünkü hayatta kalabilmek için buna mecburdurlar.
Fakat aynı şekilde devam ettirdikleri sakin ve sessiz hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tamamen değişecek yıllarca kaçtıkları kâbusları harekete geçecektir. Tamamen sesiz olan hayatlarında kırılan lambanın çıkardığı bu derin ses, ailenin yıllarca peşinde olduğu gizemli ve korkutucu varlığın hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir. Bu durumdan kurtulmak için ailenin sesiz mücadelesinde kazanan kim olacak.
Korku sahnelerinin fantastik öğelerle birlikte başarılı bir şekilde işlendiği bir film olan Sessiz Bir Yer full izle seçeneği ile birlikte sitemizden kaliteli ve sorunsuz bir şekilde keyifle izleyebileceksiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Quiet Place

  Yayın Tarihi:

  06 Nisan 2018

  Senaryo:

  Bryan Woods, Scott Beck, John Krasinski, Bryan Woods, Scott Beck

  Resimler

  "Sessiz Bir Yer" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  hd film izle Full hd tek parça film full hd sansürsüz film izle