Rampage (2018)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
307 Görüntülenme

Rampage (2018)

Video oyunundan uyarlanmış olan filmi izlemek isteyenler Rampage büyük yıkım izle seçeneğini kullanarak online ortamda seyretme imkanı elde edebilirler. İnsanları kendinden uzaklaştırmak için uğraşmakta olan Davis Okoye primatoloğdur. Doğduğu andan itibaren bakımıyla ilgilendiği zeki goril ile arasında yaşanan bağ oldukça kuvvetlidir. Zaman içerisinde yaşadıkları olaylar karşısında giderek birbirlerine bağlamışlardır. Ancak olaylar hiç beklenmedik şekilde gelişecektir.
Özellikle nazik bir olmasının yanı sıra uygulanan yanlış deney nedeniyle korkunç bir canavara dönüşmesinin ardından olaylar beklenmedik şekilde gelişmektedir. Yaşanan olayın ardından duruma dair yapılan araştırmalar özellikle bu şekilde dönüştürülmüş olan çok sayıda yırtıcı hayvanın olduğunun ortaya çıkartılmasını sağlamaktadır. Bu durum karşısında Davis yaşanacak olan afetin önlenebilmesi için elinden gelen mücadeleyi vermektedir. Verilen mücadeleye ortak olmak isteyenler Rampage büyük yıkım full izle seçeneğini kullanarak filmin tamamını kesintisiz bir şekilde izleyebilirler.
Rampage Büyük Yıkım Full İzle
Genetiği ile oynanmış olan hayvanları kurtarmak ve yeniden eskisi gibi olmalarını sağlayabilmek için popülerliğini yitirmiş olan genetik mühendisi ile birlikte çalışmaya başlamıştır. İkili bu çalışmalar doğrultusunda genetiği ile oynanmış olan hayvanları kurtarabilecek mi? Özellikle yaşanan durumlar karşısında yırtıcı hayvanlar yaşamış oldukları değişim nedeniyle farklı problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Filmi merak edenler Rampage büyük yıkım hd izle seçeneğini kullanarak filmi yüksek görüntü kalitesinde daha keyifli şekilde izleyebilirler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rampage

  Yayın Tarihi:

  20 Nisan 2018

  Senaryo:

  Ryan Engle, Carlton Cuse, Ryan Condal, Adam Sztykiel, Ryan Engle, Brian Colin, Jeff Nauman

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  hd film izle Full hd tek parça film full hd sansürsüz film izle