Marrowbone – Karanlık Sır 2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 452 Görüntülenme

Marrowbone – Karanlık Sır 2018

2018 yılının başarılı filmi karanlık sır hd izlemek için sitemizde bulunan filme giriş yapabilirsiniz. Genç bir adam olarak hayatını sürdüren Jack ve kardeşleri Billy, Jane ve Sam'in bilinmeyen sırları bulunmaktadır. Dört kardeş bir arada kalmak için annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorunda kalacaktır. Fakat kardeşlerin hayatını daha zor hale getiren başka bir şey bulunmaktadır. Bu durum saklamış oldukları sırdan çok daha kötüdür. Genç kardeşlerin yaşamış oldukları malikanede şeytani bir varlık bulunmakta ve kardeşlere rahat vermemektedir.
Film Özeti
Dört kardeşin dramatik dakikalarını izleyeceğimiz film bizleri bambaşka bir dünyaya sürüklüyor. Bir gün ansızın kardeşlerin anneleri ölmüştür. Acı çeken kardeşler zorunlu bir karar almak zorunda kalacaklardır. Bu karar ise annelerinin ölümünü gizlemektir. Bunun nedeni kardeşler yetimhaneye giderlerse birbirlerinden ayrılacaktır. Bu adresten karanlık sır izleyebilirsiniz.
Birbirlerinden ayrılmak istemeyen kardeşler bu durumu bir sır olarak tutacaklardır. Bu sırrı tutarak kardeşler birlikte yaşayabileceklerdir. Ancak zaman geçtikçe bunun çok büyük bir hata olacağını öğrenmeye başlayacaklardır. Bu sakladıkları sır çok daha zamanla şeytani bir durumu ortaya çıkarmaya başlayacaktır. Dört kardeşin yaşamış oldukları evde şeytani bir varlık onlara musallat olacaktır. Annelerinin ölümünün yanında birde bu şeytani varlıkla mücadele etmek zorunda kalan dört kardeşin hayatını cehenneme dönüşecektir. Sizde korku ve aksiyon filmi karanlık sır full izlemek için vizon tarihinden itibaren sitemizi kullanabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Marrowbone

  Yayın Tarihi:

  13 Nisan 2018

  Senaryo:

  Sergio G. Sánchez

  Ödüller:

  1 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  hd film izle Full hd tek parça film full hd sansürsüz film izle