Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
468 Görüntülenme

Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Etkileyici konusuyla dikkat çeken filmi merak edenler Jurassic Word yıkılmış krallık izle seçeneğini kullanarak kesintisiz izleme imkanı elde edebilirler. İlk filmin ardından yayınlanan ikinci filmi serinin devam niteliğinde çekilmiştir. İlk filmin ardından geçen birkaç yıl içerisinde devam filmi çekilerek yaşanan olayların hangi boyutta olduğunu göstermektedir. Dinozorlar tarafından istila edilmiş olan park adada bulunan yanardağın aktif konuma geçmesi nedeniyle tehdit altındadır.
Yanardağın patlaması facianın yaşanmasına neden olacaktır. Bu nedenle adada yaşamakta olan ve burayı istila etmiş olan dinozorlar büyük bir tehdit altında bulunmaktadır. Bu durum karşısında dinozor eğitmeni Owen Grady ve parkın eski dönemde müdürü olan Claire Dearing yaşanacak olan durum karşısında çözüm arayış içerisine girmiştir. Dinozorlara adadan güvenli bir şekilde götürebilmek için farklı yöntemler deneyecekler. Pek mümkün görünmemesine karşın işbirliği yaparak hareket etmeleri karşısında dinozorlara dedem kurtarabilecekler mi? Merak edenler Jurassic Word yıkılmış krallık full izle seçeneğini kullanarak filmin tamamını donma ya da takılma derdi olmadan izleyebilirler.
Jurassic Word Yıkılmış Krallık HD İzle
Büyük cüsseleri nedeniyle taşınmaları pek mümkün görünmemektedir. Ancak bu durum karşısında yanardağın aktif hale geçmesi adada bulunan bütün dinozorların yok olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle farklı yöntemler deneyerek onların mutlaka adadan uzaklaştırılması gerekmektedir. Etkileyici sahneleriyle dikkat çeken filmi Jurassic Word yıkılmış krallık izle seçeneğini kullanarak izleyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Jurassic World: Fallen Kingdom

  Yayın Tarihi:

  22 Haziran 2018

  Senaryo:

  Colin Trevorrow, Derek Connolly, Michael Crichton

  Resimler

  "Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  hd film izle Full hd tek parça film full hd sansürsüz film izle