Alpha
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
832 Görüntülenme

Alpha

Genç bir adamın kurt ile olan arkadaşlığını konu alan filmi kesintisiz izlemek isteyenler Alpha izle seçeneğini kullanarak site üzerinden online izleme imkanı elde edebilirler. 20.000 yıl kadar önce Avrupa’da yaşanmış olan bir olayın konu olduğu film farklı konusu ile dikkat çekiyor. Genç bir adamın yaşamış olduğu kabinesindeki en elit grup ile ilk defa avlanmaya çıkmasının ardından yaralanmasıyla başlayan olaylar hiç beklenmedik şekilde farklı durumların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.
Yaralanmasının ardından kendine geldiği sırada yalnız olduğunu anlar. Kabilesi tarafından ölüme terk edilmiştir. Tamamen yabani şartlarda acımasız ve ağır koşullarda mücadele vermesi gerekecektir. Hayatta kalabilmek için bırakıldığı doğada karşılaşabileceğimiz zorluklara karşı dikkatli olması ve aynı zamanda mücadele vermesi gerekmektedir. Bu durum karşısında hayatta kalabilmek için yaralarını hiçe sayarak kendini kurtarmaya çalışırken sürüsünden ayrılmış olan bir kurt ile karşılaşır. Birlikte hareket etmeye başlarlar. Yaşanacak olan olayları merak edenler Alpha full izle seçeneğini kullanarak filmin tamamını seyredebilirler.
Alpha Hd İzle
Kurt ile birlikte mücadelesine devam ederken yavaş yavaş birbirlerine alışmaya başlarlar. Giderek aralarında oluşan güven bağı ikilinin birlikte hareket etmesini sağlamaktadır. Yaşamış oldukları olumsuzluklara karşı birlikte hareket ederek zorlukların ve tehlikelerin üzerinden gelmeye devam ederler. Zorlu kış koşullarında evlerini bulabilmek için mücadele vermektedirler. Bu mücadeleye dahil olmak isteyenler Alpha hd izle seçeneği ile filmi yüksek görüntü kalitesinde seyredebilirler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Alpha

  Yayın Tarihi:

  02 Mart 2018

  Senaryo:

  Albert Hughes, Daniele Sebastian Wiedenhaupt

  Resimler

  "Alpha" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  hd film izle Full hd tek parça film full hd sansürsüz film izle